+420 737 820 357 🟧 VIP - online kurzy Jak získat SketchUp Knihy Textury LayOut Školení Renderování Nářezový plán DATABANKY Seznam kapitol Kontakt ......


Uživatelé programu SketchUp


Co o sobě říci? Jsem zapálený do navrhování bytových i nebytové interiérů a to už bude něco přes pět let. Rád se věnuji i  produktovému designu, protože pro mě je ideální kombinací navrhnout interiér a do něj zakomponovat originální designový solitér.  Žiju tím, stále o tom přemýšlím a o navrhování se mi i zdá. Ale nevadí mi to, protože to co dělám, je mi stále koníčkem a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Petr Molek, ockodesign,
web: http://www.ockodesign.cz


Něco o mně – navrhováním interiérů se profesionálně věnuji od roku 1989. Již před několika lety jsem začínal návrhy tvořit pomocí klasického prkna a postupem času jsem přešel k modernějšímu způsobu  s využitím počítače. Mým prvním programem byl 2D Drafix CAD. Zde jsem poprvé mohl ocenit velkou výhodu počítače oproti klasickému prknu při provedení libovolné změny.

Pavel Cvejn, uživatel programu SketchUp


Je velký fanda do programu SketchUp. Našel si v něm zalíbení a používá ho při návrhů interiérů nebo zahrad přibližně 4 roky. Práce v tomto programu je pro něj s trochou nadsázky srdeční záležitost. Snaží se tvořit interiér svým osobitým vkusem bez kopírování cizích návrhů. Důležitá je myšlenka, kterou pomocí tohoto programu následně prezentuje zákazníkovi.

Michal Sedlák, uživatel programu SketchUp


+420 737 820 357 VIP DATABANKY Knihy Textury Renderování Nářezový plán Kontakt
Share via
Copy link