Něco o mně – navrhováním interiérů se profesionálně věnuji od roku 1989. Již před několika lety jsem začínal návrhy tvořit pomocí klasického prkna a postupem času jsem přešel k modernějšímu způsobu  s využitím počítače. Mým prvním programem byl 2D Drafix CAD.

.

Zde jsem poprvé mohl ocenit velkou výhodu počítače oproti klasickému prknu při provedení libovolné změny. Nebylo nutné vše překreslit, ale provedl jsem změnu pouze v určité části návrhu. Po určitém čase jsem přešel na program 3D Arcon a následně k samotnému SketchUp.

a_logo_pc_1
Odkaz na web: www.cvejn-interier.cz (web není dostupný)

.
SketchUp používám cca poslední 4 roky. Tento program mě, tak nějak dostal svoji jednoduchostí a zkrátka jsem podlehl kouzlu tohoto programu pro 3D a jeho vizualizace. Hlavně si zde mohu tvořit jednotlivé kusy nábytku – jsem puntičkář ohledně konstrukcí. Vše co navrhnu se dá i truhlářsky vyrobit. Pracuji ve verzi PRO pro kterou jsem si koupil licenci takže pracuji na profesionální úrovni … :).

Jsem schopen navrhnout interiér tak i exteriér. Zahrady mě pro navrhování moc neoslovují a proto se jim vlastně ani nevěnuji. Jsem profesionál a navrhováním se živím – alespoň se snažím.

Programové vybavení:
SketchUp PRO (2013) + LayOut a Style Builder

..

Ukázky návrhů:

BYT

This slideshow requires JavaScript.

KANCELÁŘ

This slideshow requires JavaScript.

OSTATNÍ

This slideshow requires JavaScript.

..

..