+420 737 820 357 VIP Knihy Materiály Kontakt

Instalace symbolů skříněk ZDARMA pro kreslení kuchyně

V tomto video-návodu si ukážeme jak nainstalovat symboly skříněk ZDARMA (SSZ) do SketchUpu. Pomocí těchto symbolů si může každý uživatel SketchUpu nakreslit svoji kuchyň sám.

Navrhni si kuchyň SÁM pomocí těchto skříněk …


Získejte symboly skříněk ZDARMA

Zadejte níže do formuláře jméno a email, klikněte na tlačítko: Chci stáhnout symboly skříněk ZDARMA. Následně pro stažení pokračujte podle zobrazeného postupu.
SU_SYMBOLY_v2_logo_pro_post
Jméno:
Email:
 

Váš kontakt je v bezpečí, respektujeme ochranu osobních údajů.


Další návody pro tyto skříňky …

Navrhni si kuchyň

Ukázky od uživatelů SSZ

Další návody pro SketchUp:
Seznam všech kapitol najdete po kliknutí zde …

2 komentáře: „Instalace symbolů skříněk ZDARMA pro kreslení kuchyně

 • ()
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  jsem truhlář a hledám nějaký program na kreslení kuchyní. Byl mi doporučen Sketchup a na internetu jsem narazil na Váš blog. Nainstaloval jsem si Sketchup 8 dle Vašich instrukcí a poté jsem se snažil nainstalovat SSZ do Sketchupu dle výše uvedeného videa. Vše v pořádku, až když jsem chtěl extrahovat složku interierplan do složky components v Commanderu, tak mi to píše přístup odepřen. Tímto prosím o radu. Děkuji a přeji hezký zbytek dne. Ondřej Mynář

  Reagovat
  • ()
   Trvalý odkaz

   Tento problém souvisí s nastavením práv na složku components. Nesouvisí se samotným SketchUp-em nebo skříňkami ZDARMA, ale s operačním systémem Windows. Není to nic těžkého, někdo kdo je počítačově trochu zdatný Vám tento problém odstraní.

   Zkusím zde napsat stručný postup, jak problém vyřešit: klikněte na složku components pravým tlačítkem myši => a z nabídky vyberte Vlastnosti => v zobrazeném, okně přejděte do záložky Zabezpečení a zde nastavte pro uživatele Vašeho PC úplný přístup neboli úplné řízení … toto by mělo pomoct.

   Reagovat

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap