+420 737 820 357 VIP Knihy Textury LayOut Školení Renderování Nářezový plán Seznam kapitol Kontakt

Uživatelé symbolů skříněk zdarma (SSZ) … návrhy kuchyní
Zde najdeme ukázky od uživatelů, kteří se rozhodli pro kreslení kuchyně použít – symboly skříně ZDARMA (SSZ). Zde je názorný příklad toho, že pokud člověk chce, tak se naučí vše co potřebuje a jediné co mu v tom může zabránit je on sám. Nebojme se tedy tvořit, i když to nebude hned na poprvé radost.

1. uživatel: Ján Volčko

Pokud je člověk šikovný, tak dokáže nakreslit kuchyň, pomocí symbolů skříněk ZDARMA. Pan Ján Volčko si dokonce vytvořil i vizualizaci svoji kuchyně. Níže nejdeme ukázky jeho návrhu kuchyně.

2. uživatel: Václav Koryčanský

Další zajímavý návrh kuchyně, který si pan Koryčanský vytvořil pomocí symbolů skříněk ZDARMA. Myslíme si, že umí se SketchUp-em hezky pracovat.  On sám nám řekl, že se s tímto programem seznamuje pomocí tohoto webu (onlinesketchup.cz).

3. uživatel: Maroš Mikovčík

Uživatel pan Maroš Mikovčík se rozhodl, že si kuchyň nakreslí sám. Podle mého názoru je tento pán šikovný a výsledek jeho kuchyně vidíme níže…

4. uživatel: Michal Hegenbart

Níže ukázaná kuchyně je od pana Michala Hegenbarta. Rozhodl se nakreslit kuchyň pro inspiraci úpravy stávající kuchyně. Využil symbolů skříněk ZDRAMA a pustil se do díla. Jak se mu to povedlo se podívejte sami …:).

5. uživatel: Zdeněk Daněk

Zdeněk Daněk tvrdí, že SketchUp je velmi nakažlivý a dokáže u tohoto programu sedět celé hodiny. Níže nakreslená kuchyň je toho důkazem.6. uživatel: Jiří Böhm

 Jiří Böhm je již ostřílený uživatel a jak je vidět na navržené kuchyni má vše pěkně dotažené i do detailů. Sám s tímto programem pracuji již několik let a pomáhá mu při jeho různé tvorbě.

7. uživatel: Milan Černý

Milan Černý je začínající uživatel SketchUpu a níže si můžeme prohlédnout jeho návrh kuchyně. Při kreslení této kuchyně se s tímto programem postupně seznamuje a pomalu přichází na to, jak je to skvělý a přitom úžasně jednoduchý program.


Získejte symboly skříněk ZDARMA

Zadejte níže do formuláře jméno a email, klikněte na tlačítko: Chci stáhnout symboly skříněk ZDARMA. Následně pro stažení pokračujte podle zobrazeného postupu.
SU_SYMBOLY_v2_logo_pro_post
Jméno:
Email:
 

Váš kontakt je v bezpečí, respektujeme ochranu osobních údajů.


Radek Rýznar

Nejprve jsem SketchUp začal studovat pro vlastní používání a to zejména pro kreslení interiérů. Pak jsem začal o SketchUpu psát různé rady a tipy. Po nějakém čase jsem se rozhodl vytvořit online video-návody tohoto programu a toto je výsledek ... :) .

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

+420 737 820 357 VIP Knihy Textury Renderování Nářezový plán Kontakt
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap